Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

ODBLASKOWA REWIA MODY

23-11-2016

Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w VII już edycji konkursu dla szkół podstawowych „Odblaskowa Szkoła”. Udział w nim daje możliwość wykazania, że szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych zwłaszcza w drodze do i ze szkoły. Ponadto celem akcji jest zwrócenie uwagi na konieczność korzystania przez dzieci do 15 lat z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym. W ramach akcji uczniowie naszej szkoły wykonywali gazetki tematyczne, prace do konkursu plastycznego „Mój najładniejszy odblask”, a także odbył się również kolejny pokaz „ Rewia mody odblaskowej” w której  uczniowie zaprezentowali niepowtarzalne  i oryginalne stroje wykonane z odblaskowych materiałów. Wybór był bardzo trudy, ale po długich obradach Jury udało się w końcu wyłonić I, II i III miejsca oraz wyróżnienia. Mamy nadzieję, że organizacja różnych konkursów w naszej szkole o tematyce bezpieczeństwa, a przede wszystkim zdobyta wiedza sprawi, że nasze dzieci będą świadomymi uczestnikami ruchu drogowego i będą widoczne na drodze, a przez to również bezpieczne.

Justyna Kuciel

Karolina Ludwikowska

powrót

LINKI