Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

V Gminny Konkurs Plastyczny

31-01-2018

26 stycznia dwójka naszych uczniówGabrysia Wlazło i Antek Mitana  reprezentowali naszą Szkołę w V Gminnym Konkursie plastycznym w Piekarach. Gabrysi praca została wyróżniona , a należy nadmienić, że nie było żadnych miejsc, tylko wyróżnienia.

Gabrysi i Antkowi bardzo dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy pięknych prac.

powrót

LINKI