Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Dzień Bezpiecznego Internetu

09-02-2018

Dzień Bezpiecznego Internetu 2018 w naszej szkole

„Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

  6 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu, który w tym roku pod hasłem "Tworzymy kulturę szacunku w sieci"  w naszej szkole był obchodzony z dużym zaangażowanie uczniów. W tym dniu chcieliśmy wszystkim przypomnieć to, że wzajemne relacje i komunikacja przez Internet będą dobre i pozytywne, gdy będą oparte na szacunku do świata i samego siebie.   To, że sieć Internetowa bywa czasem niebezpieczna, wie już prawie każdy z nas, niestety wciąż  dochodzi do sytuacji, kiedy komuś dzieje się krzywda np.: zostaliśmy oszukani, okradzeni, obrażeni…  Dlatego tak ważne jest częste przypominanie o zagrożeniach związanych z Internetem oraz propagowanie zasad kultury, aby korzystanie z sieci było bezpieczne i przyjemne.  W naszej szkole to trudne zadanie wzięli na siebie uczniowie klasy 7, z opiekunem p. Anną Płonką .W zabawny ale i pouczający sposób przedstawili problemy dzieci i młodzieży związane z korzystaniem z komputera podłączonego do Internetu. Pokazali ciekawe filmiki, prezentację, ale także przygotowali krzyżówki, quizy i testy o różnym stopniu trudności, z którymi musieli uporać się uczniowie.

Pamiętaj! Kiedy ktoś obraża Cię przez Internet, grozi Ci lub namawia na spotkanie powiadom o tym Rodziców lub innych dorosłych opiekunów!

 

powrót

LINKI