Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Prelekcja Policji Powiatowej w szkole dotycząca odpowiedzialności karnej nieletnich.

20-04-2018

Krakowska Policja Powiatowa, dzisiaj 20 kwietnia, odwiedziła nasza szkołę. W czasie prelekcji pani asp. Ewa Kądziołka z KPP w Krakowie, rozmawiała z uczniami i przekazała informacje dotyczące odpowiedzialności karnej nieletnich za popełnione przez nich czyny oraz przejawy demoralizacji. Poruszono temat agresji wśród młodzieży oraz wulgarnego i agresywnego zachowania na terenie szkoły w stosunku do innych uczniów, jak i nauczycieli oraz pracowników szkoły. Pani aspirant starła się uwypuklić młodzieży jak ważne jest odpowiednie zachowanie oraz czym skutkuje zachowanie złe i naganne. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w spotkaniu. Chętnie zadawali pytania i z wielkim zainteresowaniem słuchali prelekcji.