Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Zwierzynieckie debiuty

27-04-2018

„ Star dance” i „ Kryspinowskie Rokiczanki” laureatami konkursu tanecznego ZWIERZYNIECKIE DEBIUTY

W miniony poniedziałek 23 kwietnia, uczennice ze Szkolnego Zespołu Tanecznego „ Star dance” w Kryspinowie, a także dziewczynki z naszego oddziału przedszkolnego wzięły udział w konkursie wokalno – tanecznym „ Zwierzynieckie debiuty”. Konkurs organizowany był przez Klub Kultury Przegorzały – filię Centrum Kultury „ Dworek Białoprądnicki”. Nasze dzieci uczestniczyły w dwóch kategoriach form tanecznych: I – 3-6 lat oraz II – 7-12 lat.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że obie grupy zostały laureatami tegorocznego konkursu !  Dzieci ze szkolnego zespołu  „ Star dance” otrzymały I miejsce za wspaniale zatańczony taniec nowoczesny.  Natomiast II miejsce należało do naszych przedszkolaków, które pod nazwą „ Kryspinowskie Rokiczanki” zaprezentowały taniec ludowy.  Oba zespoły zostały przygotowane przez panią Karolinę Ludwikowską.

 Bardzo się cieszymy, że dzieci pokazały wspaniały poziom tańca i uzyskały tak wysokie noty od jury. Jest to duże osiągnięcie dla naszych wychowanków, a także wspaniałe doświadczenie, które na pewno pozostanie na długo w ich pamięci.  Gratulujemy i życzymy więcej takich sukcesów!

powrót

LINKI