Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

03-05-2018

    W tym roku szkolnym gminny konkurs z języka angielskiego, który odbył się w Cholerzynie w dniu  24. 04 2018r. dotyczył  świąt i tradycji w krajach anglojęzycznych. Szkołę w  Kryspinowie reprezentowało czterech uczniów  wyłonionych  w szkolnym etapie konkursu: Kinga Koszycka , Kinga Kozioł, Maciej Hoły  z klasy siódmej i Aleksandra Nędza z klasy szóstej.  Do rywalizacji stanęło 32 uczniów z terenu całej gminy. Do pierwszej dziesiątki przedostała się trójka  uczniowi naszej szkoły Maciej Hoły, Kinga Kozioł i Aleksandra Nędza. Ola znalazła sie w gronie laureatów konkursu.

Serdecznie gratuluję naszym  uczestnikom  chęci  zdobywania wiedzy z języka angielskiego i  wysokich wyników.

nauczyciel języka angielskiego Ewa Bieda

powrót

LINKI