Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Święto Książki

14-05-2018

W maju tradycyjnie obchodzimy święto książki znane jako Dzień Oświaty, Książki i Prasy. 8 maja przypada Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Tego dnia rozpoczął się w naszej szkole Tydzień Biblioteki.  Uczniowie mieli okazję do wysłuchania czytanych przez bibliotekarkę Elżbietę Grenda książek ze zbiorów bibliotecznych, a najmłodsi z nich , przedszkolaki odwiedzili szkolną bibliotekę i zapoznali się z pracą bibliotekarza oraz regulaminem biblioteki. Na zakończenie wysłuchali legend :  o „Hejnale Mariackim” i o „Lechu , Czechu i Rusie”. W tym miesiącu planowane jest też spotkanie z poetą, Panem Dariuszem Fijałkowskim oraz konkurs na najciekawszy strój przedstawiający dowolną postaci literacką. Będą w nim uczestniczyć wszyscy  uczniowie naszej szkoły.

powrót

LINKI