Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Apel z okazji Odzyskania Niepodległości

09-11-2018

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe już wpisała się w kalendarz imprez szkolnych. Także i w naszej szkole 9 listopada 2018r. odbyła się z tej okazji akademia. W uroczystym apelu wzięli udział uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, pracownicy szkoły. Uczniowie klasy 3 przedstawili  program artystyczny o patriotycznym charakterze. 11 listopada 1918 roku był pierwszym dniem odzyskania przez Polskę niepodległości. Po  123 latach niewoli i nieobecności na mapie Europy, Polska stała się samodzielnym państwem.  Dzień 11 listopada ustanowiono świętem narodowym dopiero ustawą z kwietnia 1937 roku. Akademia z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości była dla uczniów wspaniałą lekcją historii i patriotyzmu. O godz. 11.11 wszyscy zaśpiewaliśmy hymn Polski biorąc udział w Narodowym święcie śpiewania hymnu narodowego - "Rekord dla Niepodległej". Na zakończenie uroczystości,  pani dyrektor, podziękowała za piękne występy i cenną lekcję historii, która była także ważnym źródłem informacji o trudnych losach naszej Ojczyzny.

powrót

LINKI