Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Przygotowania do świąt z rodzicami naszej szkoły.

19-12-2018

       Rodzice naszych uczniów chętnie angażują się w życie naszej szkoły. Przed świętami Państwo Riedel - rodzice Emilki i Paulinki włączyli się w naukę kolędy w języku niemieckim. Tata dziewczynek pochodzi z Niemiec i chętnie dzieli się znajomością swojego języka. Pani Ewa i Pan Stephan wykonali też z dziećmi lukrowane chatki.

Serdeczne podziękowania za pomoc

i zaangażowanie składa wychowawczyni klasy drugiej- Beata Meus.