Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Dzień Babci i Dziadka

07-01-2019

Dzisiaj 7 stycznia odbyła się ta wspaniała impreza. W ten zimowy i mroźny dzień w styczniu, każdemu robi się cieplej na sercu, bo jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W Szkole Podstawowej w Kryspinowie, jak co roku zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją, która na stałe wpisała się w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Na wstępie Pani Dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. Następnie wystąpiły dzieci z młodszych klas, a później starsi uczniowie.
Szanowni goście obejrzeli pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków, jasełka i zaśpiewali kolędy w kilku językach. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja, jak co roku dopisała. Słodki poczęstunek również się znalazł dla każdego. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie.
Na koniec uroczystości odbył się koncert naszej pani muzyk - Katarzyny Zabielskiej, która zagrała na harfie. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

powrót

LINKI