Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Dzień bezpiecznego Internetu.

22-02-2019

Szkolne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu

Jak co roku w lutym obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu, to kolejna już edycja tej imprezy na terenie naszej szkoły. Działania profilaktyczne podejmujemy przez cały rok, ale szczególnie zintensyfikowane są one w lutym, kiedy to obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu.  Podczas obchodów DBI 2019  podkreśliliśmy to, że szacunek jest ważny nie tylko w odniesieniu do świata, innych ludzi, ale także do własnej osoby – jest wsparciem w ochronie naszej prywatności. Postawiliśmy na hasła przewodnie naszej imprezy, czyli: Rozsądek, Uważność, Siła, Życzliwość i Odwaga. Każda klasa dostała swoje hasło a następnie musiała wysilić wyobraźnię aby stworzyć wiersz  oraz okrzyk. Dzieci dały z siebie wszystko, bardzo kreatywnie podchodząc do zadań. Jeszcze tylko kilka podchwytliwych zadań na sprawdzenie wiedzy, (które okazały się niełatwą sprawą) i teraz czekamy na wyłonienie zwycięskiej klasy. Internet to narzędzie, które uczniowie bardzo intensywnie wykorzystują do komunikacji, a dobre relacje zawsze są oparte na poszanowaniu drugiej strony. Poprzez zabawę można osiągnąć wiele i mamy nadzieję, że kolejny raz udało nam się zaangażować całą społeczność szkolną w to ważne wydarzenie. Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę ;).

powrót

LINKI