Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Witaj Majowa Jutrzenko..

07-05-2019

 7 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji obchodów dnia 3 maja. To ważny dla każdego Polaka dzień. Jest to data uchwalenia pierwszej w Europie, a drugiej na świecie Konstytucji. Święto to zostało wprowadzone na pamiątkę uchwalenia przez Sejm Wielki Konstytucji 3 Maja w 1791 r.
 W naszej szkole obchody tego święta były równie uroczyste. Aktorzy z klasy 4 starali się także przybliżyć najważniejsze daty, postacie i wydarzenia z tamtego okresu w dziejach Polski, nie zabrakło patriotycznych pieśni. Na koniec nagrodziliśmy młodych aktorów gromkimi brawami, po czym wszyscy rozeszli się na lekcje.

powrót

LINKI