Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Sukcesy naszych uczniów

12-05-2019

I miejsce dla zespołu „ Star dance”

   6 maja nasz zespół taneczny wziął udział w konkursie wokalno- tanecznym                    „ Zwierzynieckie debiuty” organizowanym przez Klub Kultury „ Przegorzały”. Tak jak w ubiegłym roku nasze uczennice wytańczyły I miejsce w swojej kategorii wiekowej 7-12 lat, prezentując taniec nowoczesny. Grupę przygotowała pani Karolina Ludwikowska.

  Bardzo się cieszymy, że nasz zespół pokazał wysoki poziom tańca uzyskując wysokie noty od jury.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów tanecznych !