Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Sukcesy naszych uczniów

12-05-2019

9 maja w SP  w Cholerzynie odbył się XVI Gminny Konkurs Języka Angielskiego. Nasza uczennica z klasy 7 – Aleksandra Nędza zajęła 1 miejsce. Maciek Hoły i Ramona Sadko znaleźli się w pierwszej dziesiątce. Pani Ewa Bieda przygotowała ich jak zawsze, na najwyższym poziomie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

 

powrót

LINKI