Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Słowiki z Kryspinowa w Radio Kraków

03-06-2019

25 maja nasz szkolny chór „Słowiki z Kryspinowa”, świętował Dzień Matki i Dzień Dziecka w studiu s 5 Radia Kraków.  Chór wystąpił z towarzyszeniem zespołu ” Z harfą w tle” oraz Weroniki Kołodziejczyk. Całość koncertu prowadził Daniel Konieczny -uczeń klasy 2a. W programie usłyszeliśmy m.in. Kaczkę Dziwaczkę, Gumisie, Smerfy czy Harrego Pottera.

powrót

LINKI