Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICAALMASPEI


http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Finał konkursu Szkoła z Pasją Pomagania

12-06-2019

https://krakow.tvp.pl/43052885/final-konkursu-szkola-z-pasja-pomagania


https://www.prezydent.pl/pierwsza-dama/wypowiedzi-pierwszej-damy/listy/art,152,list-pierwszej-damy-z-okazji-gali-konkursu -szkola-z-pasja-pomagania.html

Kilkuset uczniów z 37 szkół z Krakowa i Małopolski wzięło udział w programie profilaktyczno-edukacyjnym Szkoła z pasją pomagania, objętym honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy. Projekt miał formę konkursu, w który  z ogromnym entuzjazmem włączyła się Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie. Finał akcji odbył się 12 czerwca. Podczas Gali finałowej Szkoła Podstawowa w Kryspinowie, która zdobyła największą ilość punktów za podjęcie działań na rzecz podopiecznych Alma Spei, otrzymała nagrodę GRAND PRIX. Koordynatorem akcji w szkole była Pani Katarzyna Tyrała. Gratulujemy serdecznie uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim, którzy wspierali działania w ramach akcji Szkoła z pasją pomagania.

 

 

 

 

powrót

LINKI