Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICAALMASPEI


http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Samorząd Uczniowski

18-11-2019

W dniach 21 – 31 października 2019 r. w naszej szkole miała miejsce zbiórka dla zwierząt ze schroniska w Krakowie. Dzięki dużej hojności uczniów, rodziców i nauczycieli udało nam się zebrać mnóstwo potrzebnych artykułów, które w znacznym stopniu poprawią komfort zwierząt znajdujących się w schronisku. Całość zbiórki została przekazana na ręce pracowników, którzy za otrzymane dary w imieniu czworonogów serdecznie dziękują!

Samorząd uczniowski dziękuje wszystkim za zaangażowanie się w działania wolontariatu.

 

powrót

LINKI