Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICAALMASPEI


http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Dzień Życzliwości

29-11-2019

21 listopada cały świat świętuje Dzień Życzliwości i Pozdrowień.  W tym roku Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem, również w naszej szkole zorganizował ten dzień. 

               W tym dniu dominował kolor żółty kojarzący się z ciepłem.  Na korytarzu szkolnym pojawiły się  hasła zachęcające do okazywania sobie wzajemnej sympatii, a na gazetce Samorządu wyrosło wspaniałe „Drzewo życzliwości”, na którym każdy mógł umieścić zapisane przez siebie miłe słowa, pozdrowienia, złote myśli o życzliwości.

            Dzień Życzliwości nie mógł się obejść bez wyboru najżyczliwszych uczniów z każdej klasy. W czwartek w każdej klasie odbyły się tajne wybory, a podczas  poniedziałkowego apelu ogłoszone zostały wyniki i wręczone dyplomy oraz słodkie upominki. W głosowaniu zwyciężyli:

kl. I – Ania Nowy,

kl. II a – Alan Zieliński,

kl. II b – Robert Wlazło,

kl. III – Hubert Orlof,

kl. IV – Zosia Mietelska,

kl. V – Julka Pawlos,

kl. VI a – Roger Kapusta,

kl. VI b – Antek Mitana,

kl. VII – Gabrysia Powęzka

kl. VIII – Paweł Pajdak

            Zwycięzcom gratulujemy przede wszystkim koleżeńskiej i serdecznej postawy wobec innych oraz optymistycznego podejścia do życia.

     Życzliwość sprawia, że życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Życzliwość rodzi życzliwość. BĄDŹMY ŻYCZLIWI NIE TYLKO W TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ – 21 LISTOPADA – ALE PRZEZ CAŁY ROK!

powrót

LINKI