Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICAALMASPEI


http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Sukcesy uczniów

02-12-2019

Wnikliwość, wrażliwość artystyczna, piękno poetyckiego słowa w opisie niezwykłości lisieckich jarmarków oraz tradycji rodzinnych - to praca Karoliny Lipień, uczennicy klasy siódmej naszej szkoły. Karolinka została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Literacko - Plastycznego "Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna" pod hasłem "Rodzinne historie". Serdecznie gratulujemy.

 

powrót

LINKI