Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICAALMASPEI


http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Piosenka świąteczna

07-12-2019

 6 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbył się Dzień Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim. Do konkursu przystąpiły wszystkie klasy. Konkurs wprowadził wszystkich uczestników i słuchaczy w świąteczny nastrój. Repertuar prezentował różne anglojęzyczne piosenki o tematyce bożonarodzeniowej- klasyczne i dobrze znane  „Merry Christmas Everyone”,  "Last Christmas ", All I Want for Christmas is You", itp. Uczniów przygotowały  Pani Marta Barroso, pani Ewa Bieda oraz pani Renata Galos. Całość zorganizowała i prowadziła pani Marta Barroso.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

 

powrót

LINKI