Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICAALMASPEI


http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Jasełka szkolne

21-12-2019

Boże Narodzenie to jak zawsze czas magii, radości i miłości. Wszyscy z niecierpliwością na nie czekamy. 20 grudnia w atmosferę świat Bożego Narodzenia naszą szkołę wprowadzili uczniowie Koła Teatralnego z opiekunem p. Martą Barroso, przedstawiając jasełka. Dzieci w przepięknych strojach mogły kolejny raz ukazać wszystkim historie Maryi i Józefa. Sceny z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców oraz aniołów były przeplatane kolędami. Nie zabrakło także Heroda, kuszącego go diabła oraz śmierci. Grupa taneczna pod opieką p. Karoliny Ludwikowskiej zaprezentowała się w pięknym tańcu, a  nasze Kryspinowskie Słowiki  zaśpiewały 2 śliczne pastorałki. Po części artystycznej odbyło się wspólne kolędowanie, a Pani Dyrektor złożyła wszystkim zebranym życzenia bożonarodzeniowe.

powrót

LINKI