Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICAALMASPEI


http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Europejski Dzień Języków

04-10-2020

   28 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. W tym roku, w ramach obchodów, uczniowie zmierzyli się z konkursem wiedzy o językach - w formie quizu Kahoot!, przeprowadzonego zdalnie, w którym liczyła się nie tylko poprawność odpowiedzi, ale również szybkość. Pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy 7a – Lora Sawow, drugie miejsce uczennica klasy 7a – Małgorzata Koszycka, a trzecie miejsce, uczennica klasy 8 – Gabriela Powęzka. W ramach obchodów został również przeprowadzony szkolny konkurs na plakat ilustrujący znaczenie wybranego idiomu angielskiego. Jury oceniało funkcję informacyjną i artystyczną plakatów, zwracając uwagę na pomysłowość, oryginalne przedstawienie tematu, walory plastyczne i  estetykę. W kategorii klas I-III, wyróżniona została praca klasy II, natomiast wśród klas IV-VIII, pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy 7b - Kamil Lipiarz, Mateusz Majkut oraz Antoni Mitana. Drugie miejsce zdobyły uczennice klasy 7a – Lidia Fliśnik, Małgorzata Koszycka, Emilia Piotrowska, Zuzanna Sularczyk, Lora Sawow oraz Sonia Wilk. Jako trzecia najlepsza została oceniona praca uczniów klasy 4 – Miłosza Walczyka, Igora Wójtowicza, Patryka Orlofa oraz Bartłomieja Misia. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursach i zaangażowanie, a wyróżnionym gratulujemy!

Ewa Bieda                                                                                                                                            Sylwia Kozioł powrót

LINKI