Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICAALMASPEI


http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

Sukcesy naszych uczniów

11-05-2021

W dniach 24 - 26 marca 2021 roku odbyła się wiosenna edycja olimpiady OLIMPUS.

Przedmiot biologia reprezentowali uczniowie klasy VII - Szymon Grela, Stanisław Brąglewicz, Gabriela Powęzka, Gabriela Czwaniuk oraz uczniowie klasy V - Zofia Wąsik, Zuzanna Mazur, Wojciech Cyran, Amelia Ślęczka, Magdalena Mazur, Anna Babula, Ewa Babula.

Uczniowie osiągnęli wysokie wyniki w skali całego kraju. Laureatką konkursu została Amelia Ślęczka zajmując 15 miejsce w Polsce na 150 uczniów klasy V.

W olimpiadzie z języka hiszpańskiego, która odbyła się 25 marca 2021 wziął udział uczeń klasy V Yajdiel Pełechaty, który uzyskał 11 miejsce w kraju i również został laureatem olimpiady. W tym konkursie brało udział 54 uczniów w Polsce.

 Olimpiada z języka angielskiego odbyła się 24 marca 2021. Wzięli udział uczniowie klasy IV - Bartłomiej Miś, Witold Prosowicz, Urszula Szubra, Maja Walczyk oraz uczniowie klasy VII - Maciej Sokalski, Stanisław Brąglewicz, Gabriela Powęzka, Szymon Grela, Anna Zając, Jakub Łysak i Oliwia Grela.

Wszyscy uczniowie osiągnęli dobre wyniki i otrzymają od organizatorów dyplomy uznania. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyników.

Szczególne wyrazy uznania składamy Amelii Ślęczka oraz Yajdielowi  Pełechatemu oraz życzymy dalszych sukcesów w nauce !

powrót

LINKI