Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICAALMASPEI


http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

O PRZEDSZKOLU -> O Nas

O NAS

 

Oddział przedszkolny od września 2014 roku został powiększony o grupę 3 i 4 latków. Obecnie swoją opieką obejmuje 60 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Posiada 3 oddziały: 3,4 – latki, 5 latki i 6-latki. Mieści się w dostosowanym do potrzeb dzieci skrzydle szkoły. Zajmujemy 3 przestronne, kolorowe i nowocześnie wyposażone sale. Mamy do dyspozycji przystosowane łazienki oraz stołówkę. Budynek mieści się z dala od ruchliwych ulic, otoczony jest dużym ogrodem. Aktywny pobyt na świeżym powietrzu umożliwiają nam sprzęty  ogrodowe, huśtawki, piaskownica oraz boiska sportowe. Teren jest ogrodzony.

Bogata oferta edukacyjna zaspokaja wszelkie potrzeby dzieci. Ciekawe propozycje dydaktyczno-wychowawczo- relaksacyjne wychodzące daleko poza ramy programowe i stymulują rozwój każdego malucha. Poziom placówki zapewniają wysokie kwalifikacje kadry pedagogicznej. Otaczamy również dzieci opieką logopedyczną i psychologiczną. Dzieci uczą się języka angielskiego, tańca. Wraz z uczniami szkoły bierzemy udział w akcjach i projektach: „Mleko z klasą”, „Owoce w szkole”, „Góra grosza”, „Odblaskowa szkoła” oraz pomagamy dzieciom z domu dziecka i zwierzętom z azylu. Uczymy się ekologii poprzez oszczędnie gospodarowanie wodą i segregowanie odpadów. Biorąc udział w uroczystościach szkolnych, przeglądach, konkursach oswajamy wychowanków ze szkolnym środowiskiem. Dzięki tej integracji nasze przedszkolaki bez stresu staną się uczniami. 

 

LINKI