Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA


ALMASPEI


http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Strona główna

O SZKOLE -> Akcje i projekty -> Euroweek

 

 EuroWeek- Szkoła Liderów

 

W dniach od  22 do  25 października 2017 r. uczniowie klas VI i VII naszej szkoły  uczestniczyli programie „EuroWeek” - Szkoła Liderów zorganizowanym tym razem w Lądku Zdroju.

 Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach i zabawach integracyjnych zorganizowanych przez wolontariuszy z różnych krajów między innymi: Wietnamu, Indonezji, Peru, Gruzji i Ugandy. Oprócz zabaw uczniowie uczyli się  komunikować w języku angielskim, poznawali różne kultury, mieli możliwość  pracy grupach, nagrywania  i zaprezentowania własnego filmu i przedstawiania krótkich historyjek w języku angielskim.

W tym roku uczestniczyliśmy  także w wyjeździe do Pragi  wspólnie z wolontariuszami. Podziwialiśmy wspaniałą panoramę Pragi,  Hradczany, starówkę i Most Karola nad Wełtawą. Smakowaliśmy czeskiej kuchni i odbyliśmy przejażdżkę metrem.

 Była to dla nas dobra nauka, zabawa i przygoda.

 

                                                  nauczyciel j angielskiego Ewa Bieda

LINKI