Przekaż 1% podatku dla naszej szkoły. Więcej informacji w zakładce informacje.

KALENDARZ


KONTAKT

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Sekretariat Szkoły czynny:

pn. - pt. 7:00 - 15:00

telefon: +48 12 280 70 95

adres do korespondencji:

Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kryspinowie

32-060 Liszki, Kryspinów 356

email: sp.kryspinow@op.pl

TABLICA

http://www.laur.org.pl/images/logo_do_pobrania/LSZ_logo.png


Strona główna

INFORMACJE -> Biblioteka -> Aktualności

GODZINY PRACY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Poniedziałek:  9.00 – 11.30

Wtorek:  8.45 – 10.45 ,  11.30 – 12.35,  14.10 – 15.30

Środa:  8. 45  - 9.50 , 10.35 – 12.30,  14.10 – 14.30

Czwartek: 13. 10 – 14. 30

Piątek: 8. 00 – 11. 30


 

KONKURSY BIBLIOTECZNE W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO  2017/2018

 W tym semestrze uczniowie uczestniczyli w różnych, organizowanych przez bibliotekarza konkursach tj. „Regały z książkami” (konkurs szkolny) , „Portret misia”(konkurs klasowy ) , „Najpiękniejsza zakładka” (konkurs dla klas młodszych) , „Moja ulubiona postać literacka”(konkurs klasowy), „Ekslibris- znak miłośnika książki”  , „Okładka do ulubionej książki”    oraz indywidualny konkurs na największą ilość przeczytanych książek..                                                                                         A oto wyniki poszczególnych konkursów:

 „REGAŁY Z KSIĄŻKAMI”- kategoria klas młodszych:

 I     miejsce: klasa II średnia: 4,5

II   miejsce:  klasa III średnia: 3,6

III miejsce:  klasa I średnia: 3,4

 Kategoria klas starszych:

 

I   miejsce: klasa VII  średnia: 10,8

II miejsce:  klasa IV a średnia: 5,6

III miejsce: klasa IV b średnia: 5,2

IV miejsce: klasa V średnia: 4, 5

V miejsce: klasa VI średnia: 3, 13

 KONKURS „PORTRET MISIA”

 I    miejsce: Marta Lipień

II  miejsce:  Karol Kyzioł

III miejsce: Gabriela Powęzka

Wyróżnienie: Roksana Sadko

 KONKURS: „NAJPIĘKNIEJSZA ZAKŁADKA”

 I    miejsce: Zofia Wąsik

II  miejsce: Wiktoria Górecka i Miłosz Walczyk

III miejsce: Anna Babula i Wojciech Cyran

 KONKURS PLASTYCZNY: „Moja ulubiona postać literacka”

 I   miejsce:  Kacper Mazur

II miejsce:  Bartosz Walczyk

III miejsce: Roger Kapusta

IV miejsce: Bartosz Wójtowicz

 KONKURS PLASTYCZNY: „OKŁADKA  DO ULUBIONEJ KSIĄŻKI”

 I   miejsce:  Bartosz Borowy

II  miejsce: Franciszek Mitana

III miejsce: Maria Gillert i Borys Karkowski

 KONKURS INDYWIDUALNY:

 I miejsce: Szymon Nawalany: 24 książki

II miejsce: Pełechaty Alverca Yajdiel: 20 książek

III miejsce: Zuzanna Mazur i Mateusz Pawelec : 18 książek

 Konkursy te miały na celu rozwijanie poziomu czytelnictwa wśród uczniów, uczenie zdrowej rywalizacji, rozwijanie wrażliwości estetycznej i poszerzanie wiadomości na różne tematy .

 

 


LINKI