Edukacja zdrowotna

W dniu 19 maja b. r. gościliśmy na zajęciach z edukacji zdrowotnej Panią dr Karolinę Kruk, która jest ginekologiem. Uczennice klas 5-7 zapoznały się z zagadnieniami dotyczącymi zawodu ginekologa, a także z charakterystycznymi przejawami wieku dojrzewania. Pani Doktor w przystępny, a zarazem interesujący sposób przekazała wiedzę na te tematy, przynosząc na zajęcia rekwizyty – sprzęt do badań ginekologicznych. Uczuliła na konieczność regularnych badań przez kobiety i profilaktykę. Uczennice z uwagą i zaciekawieniem uczestniczyły w zajęciach i zadawały pytania.

Spotkanie przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze.

Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu i chęć przekazania ważnej wiedzy na temat dojrzewania i konieczności dbania o swoje zdrowie.

Skip to content