Festyn Rodzinny 2023

W sobotę 27 maja społeczność naszej szkoły zgromadziła się na Festynie Rodzinnym, aby wspólnie świętować Dzień Mamy, Dzień Taty oraz Dzień Dziecka. Festyn rozpoczął się od występów uczniów z klas 1-4 oraz grup przedszkolnych. Dzieci pod opieką swoich nauczycieli prowadzących przygotowały piosenki, układy taneczne, wierszyki oraz przedstawienie „O rybaku i złotej rybce”. Nie zabrakło również krótkich pokazów gry na instrumentach.

Po zakończeniu części artystycznej wszyscy zgromadzeni mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji, tj. loterii fantowej, dmuchańca, zawodów sportowych (rozegrano mecz siatkówki – uczniowie kontra rodzice), stoiska z malowaniem twarzy i zaplataniem warkoczyków, kawiarenki z ciastami oraz przekąskami czy grilla, waty cukrowej, popcornu. Podczas festynu strażacy z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Kryspinów prowadzili szkolenia z pierwszej pomocy, a pamiątkowe zdjęcie można było wykonać przy specjalnie przygotowanej ściance. Na holu można było podziwiać prace plastyczne naszych uczniów. Festyn zakończył się losowaniem głównej nagrody w loterii fantowej, tj. wejściówkami do Energylandii, które udało się wylosować Uli i Hani z zerówki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za czas spędzony w miłej, rodzinnej oraz radosnej atmosferze. Dziękujemy za wsparcie okazane przez wszystkich SPONSORÓW wydarzenia, dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim, którzy wsparli naszą szkołę korzystając z przygotowanych atrakcji!

Filmik z wydarzenia: https://www.facebook.com/kryspinowsp/videos/272656601826464

Skip to content