Wielki sukces Laury!

Miło nam poinformować, że nasza uczennica – Laura Sztaba otrzymała wyróżniennie w 8. edycji konkursu senackiego Rzeczypospolitej Polskiej pt. ,,List do Taty”. Dziewczynka, wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegą z klasy, przystąpiła do zmagań jeszcze pod koniec ubiegłego roku szkolnego, ale dopiero teraz Jury konkursu, wyłonione przez senatora p. Marka Pęka, opublikowało oficjalne wyniki etapu rejonowego.

Oprócz Laury, do zmagań konkursowych przystąpiło ośmioro naszych uczniów: Antosia, Helenka, Julia, Nikola, Zosia, Kacper (z klasy 5b – obecnie 6b) i Ich urocza koleżanka Helenka z klasy 5b.

Wszystkim Uczniom dziękujemy za zaangażowanie i czas, jaki poświęcili na tę aktywność polonistyczną tuż przed wakacjami… Mamy nadzieję, że drobne nagrody książkowe umilą Wam teraz te jesienne popołudnia:)?

Kolejna edycja konkursu odbędzie się za dwa lata – zapraszamy.

Skip to content